ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10425568
nr 1042 5568
Förgylld, 75x45
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2016
kl 20:43:18
5/6 23:46:40